sobota, 7 stycznia 2012

Na dzień dobry

Idea jest jedna - uwielbiam tworzyć.
Największą przyjemność sprawia mi możliwość zrobienia czegoś dla kogoś. Nie potrafię tworzyć tak po prostu. Zawsze musi przyświecać mi jakiś konkretny cel. Robienie na handel nie wchodzi w grę.

Moje ulubione materiały to filc i korale.

Przedmioty wykonane z filcu są mojego autorstwa. Jeśli będzie inaczej, to poinformuję.
Ozdoby z koralików w większości wykonane są przy pomocy wzorów znalezionych na blogach.

Aktualnie moje pasje rozszerzyłam o haft krzyżykowy. Wyszywanie sprawia mi ogromną radość i stanowi bezpieczną odskocznię od codzienności (koraliki za bardzo mnie stresują).

Jeśli nie mam najmniejszej wątpliwości co do praw autorskich do danego wzoru, to podaję autora i link do bloga. Jeśli wzór pochodzi ze źródeł ogólnodostępnych tj. gazetek czy stron internetowych ze wzorami, to nie podaję źródła.
Ja sama wzorów nie wymyślam, tak że żaden nie jest mojego autorstwa (jak będzie inaczej to na pewno dam znać), natomiast bardzo często "grzebię" przy wzorze. Najczęściej dobieram kolory "na oko", albo zmieniam je według własnego uznania a czasami lekko modyfikuję sam wzór.

Zdjęcia znajdujące się na moim blogu są wyłącznie mojego autorstwa - proszę nie kopiować. Wyjątek stanowi moja ikonka z kotkiem. Niestety nie pamiętam źródła tego zdjęcia - można powiedzieć że internet. A dlaczego maskotka? Kotek - przytulanka firmy Teddykompaniet seria Diinglisar jest najukochańszym przyjacielem mojej córeczki. A że blog powstał z myślą o tworzeniu przedmiotów dla Ali, więc jej kotoszmatka stała się moim znakiem rozpoznawczym.

Prace mojego autorstwa można powielać lub się nimi inspirować, ale proszę o podanie mnie jako autora wraz linkiem do mojego bloga.

11 komentarzy:

 1. @_@
  normalnie, tom się zdziwiła!
  siostra bloguje i mi nic nie powiedział? MI?! Kiedy sama ją zarzucam nieprzyzwoitą ilością moich wypocin? @_@
  ładne rzeczy, ładne rzeczy...

  ale idea super ^^ podoba mi się!
  dodaj w linkach namiary na swojego devianta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. pfffffffffffffffffff....
  (mam nadzieję, że czujesz jak Cię właśnie monitor z wrażenia opluł)

  a czegóż? toż to Cię trzeba promować a nie się wstydzić! z resztą przed siostrą nic się nie ukryje... (przynajmniej zbyt długo)

  musisz gdzieś tam w opcjach pogrzebać, bo chyba nie dodałaś bloga do wyszukiwarek. Chciałam znaleźć przez wujka google a tu nic!

  OdpowiedzUsuń
 3. i ewidentnie masz nie tą strefę czasową :P
  9:11 powiadasz? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. wiem ale nie wiem jak zmienić ten czas

  OdpowiedzUsuń
 5. brawo! :D
  wooooo! siostra mnie poleca! ^^ dzięki :)
  chociaż tematycznie to tak raczej średnio tu pasuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ojtam ojtam
  możenie do końca powiązane ale przecież nie piszę że polecam strony robótek ręcznych tylko to co mi się podoba (+ kryptoreklama :P)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :)